Družina

NAŠI CYKLOKURIÉRI

kuriér

Šuhaj Šimon. Začínal ako cyklokuriér, prekonával limity, dotiahol do družiny prvý cargobike, zaučil väčšinu súčasných šuhajov. Postupne sa vypracoval na vedúceho družiny a začal prekonávať svoju averziu z kancelárskej práce. Teraz je to už náš konateľ a prevádzkový riaditeľ. Stále chodí do práce a na stretnutia na bicykli na odolnom oceľovom singlespeede Checker Pig bez ohľadu na počasie. V kolenách má už šiestu zimu.

Šuhaj Šimon,
kuriér

kuriér

Posadnutý bicyklovaním. Je cyklokuriérom od roku 2008 a s bicyklom je doslova zrastený. V roku 2008 prešiel na bicykli hodvábnu cestu (11000km) a od vtedy v podstate už z bicykla nezliezol… Počas voľna sa najradšej zúčastňuje rôznych cyklojázd (aj extrémne náročných), vymýšľa cyklotrasy, chcel by z nich vydať cyklosprievodcu. Bike: klasický trekingový v lete a horský v zime. Protiprierazové plášte proti defektom.

Šuhaj Peter,
kuriér

kuriér

Ekologický nadšenec, ktorý sa rozhodol vymeniť manažérsky stres za čerstvý vzduch. Neodradia ho ani dlhé trasy a už počas prvého mesiaca v službe ho mali možnosť spoznať naši zákazníci na Zlatých Pieskoch, v Dúbravke či pri Draždiaku. Dôležité je pre neho vedomie, že každá zásielka doručená na bicykli znamená o jednu jazdu autom menej. Jeho snom je aby Bratislava “dostihla” Holandsko v prístupe k doprave.

Šuhaj Michal,
kuriér

kuriér

Šuhaj Lukáš sa po 4 rokoch rozhodol vymeniť pohodlnú stoličku a excelové tabuľky za šliapanie do pedálov a čerstvý vzduch. Zimu trávi na horách, kde chytá bronz a pritom vyučuje snowboarding. Všetky ostatné mesiace sa nesú v znamení downhillu na biku. Jazdí na poskladanom staršom oceľovom cesťáku. Bike ma proste v krvi. Začalo to klasickým horským, cez dirtové Haro až ku freeride t.j. Mongoose Pin’r.

Šuhaj Luky,
kuriér

kuriér

Nadšený podporovateľ ekoturizmu. Aktivista z cyklokuchyne. Jeho hobby je birdwatching a je ideálne ak sa za objavovaním a pozorovaním prírody presúva na bicykli. Vďaka bicyklu si užíva pocit slobody a možnosť robiť prácu, vďaka ktorej robíme náš svet ekologickejší.
Bike: Kenzel Distance 200.

 

 

Šuhaj Tomáš alias Tito,
kuriér

kuriér

Dano je cyklokrat, furtšlaper, slobodokuriér a pirát, ktorý miluje street life a slnkom zaliaty asfalt, pocit vetra vo vlasoch, keď autá stoja v zápche. Bicykluje od detstva. K Šuhajom sa dostal cez organizovanie alleycatov a akcií rôznych cyklokomunít. Nakoniec si povedal, že nielen volný čas chce tráviť na bicykli. Šuhajom je od leta 2016. Najčastejšie jazdí na žltom bicykli, a keď nie ňom, tak na sivom, zelenom…

Šuhaj Daniel PushPull,
kuriér

kuriér

Petra charakterizuje láska k byciklovaniu :) Preto sa mu páči robota kde záraba, aj keď nie veľa, za to že sa vozí na bajku. Nemá auto a nemá rád ani MHD. Hovorí o sebe, že je zlý šofér ale dobrý cykloš. K našej družine sa pridal v marci 2016. Najčastejšie ho stretnete na rozvoze jedla. V súkromí používa vlastnoručne vypiplaný Favorit.

 

 

Šuhaj Peťo Č.,
kuriér

kuriér

Panelákový povaľač Peter na konci zimy roku Pána 2016 ucítil hlad po novom a túžbu prebádať mestskú krajinu. “Stvoritelia ma posadili na trojkolku, tú som neskôr vymenil za tereňák BMX a ďalej to už len rástlo. S možnosťou legálne si vymývať mozog mi bolo udelené aj vodičské oprávnenie. Na aute som odvtedy presvišťal krásne okrúhlych 0 kilometrov.” Ak vám práve nedoručuje jedlo na jednom z našich nákladných tátošov, tak používa svoj Peugeot Harvard 21.

Šuhaj Peťo V.,
kuriér

kuriér

Jana charakterizuje vytrvalosť. V družine Šuhajov je od apríla 2016. Prihlásil sa cez náš FB profil sám. Ako sám hovorí “Neoplatí sa nebicyklovať. Je to najlacnejšie, najrýchlejšie a najzravšie!”. Študuje a považuje to za svoje druhé hobby po bicyklovaní. Môžete ho najčastejšie stretnúť na rozvozoch jedla. V súkromí používa Merida Crossway 100.

 

Šuhaj Jano,
kuriér

kuriér

“Bolo by fajn, keby navaril a aj sám odviezol” smiali sa chalani, no jedno vylučuje druhé. Ďuso buď varí alebo kuriérči. Alebo sa chystá niekam pocestovať. Baví ho jazda v premávke a rád vystupuje z komfortnej zóny – slovo challenge pred ním radšej nevyslovujte, ak ju neplánujete dotiahnuť do konca. Jazdí na Meride Crossway 100.

 

 

Šuhaj Ďuso,
kuriér

kuriér

Inzerát : Rok výroby 1994, veľa najazdených kilometrov, udržiavaný a spoľahlivý, nízka spotreba a dobrá výdrž, bielej farby odetý v žltej, predný nárazník sa neustále usmieva, v službe od apríla 2016, na ceste sa tvári inteligentne a správa sa ako dieťa. Upozornenie : limitovaná edícia prichádza s bielym tátošom ako bonus a najlepšie funguje na adrenalín.

Šuhaj Tician,
kuriér

kuriér

Rád chodí do hôr, buďto veľmi vysoko (5000m) alebo veľmi ďaleko (100km na šupu), extrémne lyžuje, cestuje, číta a premýšľa. Študuje históriu na Filozofickej, dá sa ho nájsť v Ponorke ☺. Odkedy objavil bicykle, ktoré sú “pekné, ľahké a nevyzerajú ako traktor”, je na nich každý deň, či už je to Bullitt, bledomodrá fixka alebo v prípade zlého počasia mestský cajgel s troma prevodmi a torpédom.

Šuhaj Marek,
kuriér

kuriér

K cyklistike ju viedli rodičia už odmalička, najazdila viac po kopcoch ako na rovine a rozhodla sa prekonať všetky limity. Je to umelecká duša a jej najväčším naplnením je tvorba, pobyt v prírode a slobodná jazda na bicykli, bez ktorej by to jednoducho nešlo. Do našej Družiny sa pridala v lete 2015. Má už čo-to najazdené na Bullitte, e-biku a na vlastnom horskom bicykli Ravo.

Šuhajda Veronika,
kuriérka

NAŠE DISPEČERKY

kuriér

V našej družine pracuje od septembra 2015. Práca ju veľmi baví, zároveň kontakt so šuhajimi prehĺbil jej zápal pre bicyklovanie. A aj ona chodí do práce na svojom ekotátošovi. Urobí všetko pre to aby vaše zásielky boli vyriešené rýchlo, ekologicky a s úsmevom.

Ľubka,
dispečerka

kuriér

Patrí medzi pozitívnych ľudí a svoj úsmev sa Vám snaží sprostredkovať cez telefón. Táto práca je pre ňu relaxom a rozptýlením od poslania matky. Aby však nezanedbávala rodinu, telefón v práci zdvíha výlučne v popoludňajších hodinách.

 

Nikol,
dispečerka


kuriér

Najlepšia dispečerka medzi fotografmi, amatérska klarinetistka a profesionálna galerijná povaľačka. Obdivovateľka našej cyklodružiny, pre ktorú je (takmer) všetko supčo.

Daša,
dispečerka

 

Ohodnoťte nás na logo