Hľadá sa Šuhaj na vysielačku – full time

post

suhaji_800x400

Náplň práce

Vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území širšieho centra Bratislavy (Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov a Petržalka). Zadania príjima kuriér cez vysielačku.
Doručovanie prebieha s ohraničeným časovým limitom zväčša do dvoch hodín od objednávky zákazníka. Prípadne sa doručuje formou rozvozov.
Doručujú sa expresné dokumentové zásielky, balíky, ale napríklad aj hotové jedlá.
Na ťažšie zásielky dávame šuhajom k dispozícii nákladné bicykle alebo cyklotrojkolku.
Pracovná doba je 7:00 – 16:00, resp. 9:00 – 18:00 hod.
Pracujeme skutočne v každom počasí (dážď, sneh, letné vysoké teploty) a každom ročnom období, denne každý cyklokuriér najazdí v hustej bratislavskej premávke cca 60-70 km a doručí cca 20 zásielok.
Hľadáme skutočne len dlhodobých parťákov.

Požadované zručnosti

nadšenie pre cyklistiku
fyzická odolnosť
dobrý orientačný zmysel a znalosť ulíc Bratislavy
zodpovednosť a spoľahlivosť
organizačné schopnosti

Iné požiadavky

Ak máte skutočne záujem byť cyklokuriérom, prosíme pošlite nám aj pár viet o vašom vzťahu k cyklistike (či ste športový, rekreačný, mestský alebo horský cyklista); ako často bicyklujete v súčasnosti; aký bicykel máte; a motivačný list o tom, prečo by sme si vás mali vybrať.

Kariérne benefity

Priateľská pracovná atmosféra
Work-life balance
Nezávislosť

Iné benefity

spojenie práce so koníčkom; vlastný významný príspevok k ochrane životného prostredia; 100% slnečného žiarenia počas celého roka, pocit absolútnej slobody – viď príspevok Šuhaja Šimona.

Mzda

800 – 1300 Eur. Odmeňovanie je úkolové – čím viac zásielok, tým väčší zárobok. Pracuje sa na živnosť. Priemerná fakturovaná suma na plný úvazok je cca 1000 Eur.

Predpokladaný termín nástupu

Výberové konanie bude trvať do konca februára 2017. Predpokladaný termín nástupu je marec 2017.