Družina

NAŠI CYKLOKURIÉRI

kuriér

Šuhaj Šimon. Začínal ako cyklokuriér, prekonával limity, dotiahol do družiny prvý cargobike, zaučil väčšinu súčasných šuhajov. Postupne sa vypracoval na vedúceho družiny a začal prekonávať svoju averziu z kancelárskej práce. Teraz je to už náš konateľ a prevádzkový riaditeľ. Stále chodí do práce a na stretnutia na bicykli na odolnom oceľovom singlespeede Checker Pig bez ohľadu na počasie. V kolenách má už šiestu zimu.

Šuhaj Šimon,
šéfšuhaj

kuriér

Posadnutý bicyklovaním. Je cyklokuriérom od roku 2008 a s bicyklom je doslova zrastený. V roku 2008 prešiel na bicykli hodvábnu cestu (11000km) a od vtedy v podstate už z bicykla nezliezol… Počas voľna sa najradšej zúčastňuje rôznych cyklojázd (aj extrémne náročných), vymýšľa cyklotrasy, chcel by z nich vydať cyklosprievodcu. Bike: klasický trekingový v lete a horský v zime. Protiprierazové plášte proti defektom.

Šuhaj Peter,
kuriér

kuriér

Ekologický nadšenec, ktorý sa rozhodol vymeniť manažérsky stres za čerstvý vzduch. Neodradia ho ani dlhé trasy a už počas prvého mesiaca v službe ho mali možnosť spoznať naši zákazníci na Zlatých Pieskoch, v Dúbravke či pri Draždiaku. Dôležité je pre neho vedomie, že každá zásielka doručená na bicykli znamená o jednu jazdu autom menej. Jeho snom je aby Bratislava “dostihla” Holandsko v prístupe k doprave.

Šuhaj Michal,
kuriér

kuriér

Nadšený podporovateľ ekoturizmu. Aktivista z cyklokuchyne. Jeho hobby je birdwatching a je ideálne ak sa za objavovaním a pozorovaním prírody presúva na bicykli. Vďaka bicyklu si užíva pocit slobody a možnosť robiť prácu, vďaka ktorej robíme náš svet ekologickejší.
Bike: Kenzel Distance 200.

 

 

Šuhaj Tomáš alias Tito,
kuriér

kuriér

Dano je cyklokrat, furtšlaper, slobodokuriér a pirát, ktorý miluje street life a slnkom zaliaty asfalt, pocit vetra vo vlasoch, keď autá stoja v zápche. Bicykluje od detstva. K Šuhajom sa dostal cez organizovanie alleycatov a akcií rôznych cyklokomunít. Nakoniec si povedal, že nielen volný čas chce tráviť na bicykli. Šuhajom je od leta 2016. Najčastejšie jazdí na žltom bicykli, a keď nie ňom, tak na sivom, zelenom…

Šuhaj Daniel PushPull,
kuriér

kuriér

Panelákový povaľač Peter na konci zimy roku Pána 2016 ucítil hlad po novom a túžbu prebádať mestskú krajinu. “Stvoritelia ma posadili na trojkolku, tú som neskôr vymenil za tereňák BMX a ďalej to už len rástlo. S možnosťou legálne si vymývať mozog mi bolo udelené aj vodičské oprávnenie. Na aute som odvtedy presvišťal krásne okrúhlych 0 kilometrov.” Ak vám práve nedoručuje jedlo na jednom z našich nákladných tátošov, tak používa svoj Peugeot Harvard 21.

Šuhaj Peťo V.,
kuriér

kuriér

Jana charakterizuje vytrvalosť. V družine Šuhajov je od apríla 2016. Prihlásil sa cez náš FB profil sám. Ako sám hovorí “Neoplatí sa nebicyklovať. Je to najlacnejšie, najrýchlejšie a najzravšie!”. Študuje a považuje to za svoje druhé hobby po bicyklovaní. Môžete ho najčastejšie stretnúť na rozvozoch jedla. V súkromí používa Merida Crossway 100.

 

Šuhaj Jano,
kuriér

kuriér

“Bolo by fajn, keby navaril a aj sám odviezol” smiali sa chalani, no jedno vylučuje druhé. Ďuso buď varí alebo kuriérči. Alebo sa chystá niekam pocestovať. Baví ho jazda v premávke a rád vystupuje z komfortnej zóny – slovo challenge pred ním radšej nevyslovujte, ak ju neplánujete dotiahnuť do konca. Jazdí na Meride Crossway 100.

 

 

Šuhaj Ďuso,
kuriér

kuriér

Inzerát : Rok výroby 1994, veľa najazdených kilometrov, udržiavaný a spoľahlivý, nízka spotreba a dobrá výdrž, bielej farby odetý v žltej, predný nárazník sa neustále usmieva, v službe od apríla 2016, na ceste sa tvári inteligentne a správa sa ako dieťa. Upozornenie : limitovaná edícia prichádza s bielym tátošom ako bonus a najlepšie funguje na adrenalín.

Šuhaj Tician,
kuriér

kuriér

Rád chodí do hôr, buďto veľmi vysoko (5000m) alebo veľmi ďaleko (100km na šupu), extrémne lyžuje, cestuje, číta a premýšľa. Študuje históriu na Filozofickej, dá sa ho nájsť v Ponorke ☺. Odkedy objavil bicykle, ktoré sú “pekné, ľahké a nevyzerajú ako traktor”, je na nich každý deň, či už je to Bullitt, bledomodrá fixka alebo v prípade zlého počasia mestský cajgel s troma prevodmi a torpédom.

Šuhaj Marek,
kuriér

kuriér

K cyklistike ju viedli rodičia už odmalička, najazdila viac po kopcoch ako na rovine a rozhodla sa prekonať všetky limity. Je to umelecká duša a jej najväčším naplnením je tvorba, pobyt v prírode a slobodná jazda na bicykli, bez ktorej by to jednoducho nešlo. Do našej Družiny sa pridala v lete 2015. Má už čo-to najazdené na Bullitte, e-biku a na vlastnom horskom bicykli Ravo.

Šuhajda Veronika,
kuriérka

kuriér

Borisa charakterizuje nekonfliktnosť a pozitívne myslenie. Miluje mačky, motivačné knihy a hokej. Na bicykli sa vozí odmalička takmer každý deň. Horšie počasie je pre neho výzva aj zábava. Nevlastní auto a mhd sa vyhýba. Po 3 rokoch programovania sa rozhodol pre zmenu a vo februári 2017 sa pridal k Šuhajom. Jazdí na svojom obľúbenom staršom horskom bicykli.

Šuhaj Boris,
kuriér

kuriér

Pôvodne sľubnú kariéru skatera Milanovi ukončilo vážne zranenie členku. Na odporúčanie lekára začal bicyklovať a z rehabilitácie sa čoskoro stala závislosť. Keď mu jedného dňa vegánsky obed priniesol Švihaj Šuhaj, tak si uvedomil, že za bajkovanie môže dostávať peniaze. Radšej jazdí pri autách ako ďalej od nich, a často nosí snowboardovú helmu.

Šuhaj Milan,
kuriér

NAŠE DISPEČERKY

kuriér

V našej družine pracuje od septembra 2015. Práca ju veľmi baví, zároveň kontakt so šuhajimi prehĺbil jej zápal pre bicyklovanie. A aj ona chodí do práce na svojom ekotátošovi. Urobí všetko pre to aby vaše zásielky boli vyriešené rýchlo, ekologicky a s úsmevom.

Ľubka,
dispečerka

kuriér

Patrí medzi pozitívnych ľudí a svoj úsmev sa Vám snaží sprostredkovať cez telefón. Táto práca je pre ňu relaxom a rozptýlením od poslania matky. Aby však nezanedbávala rodinu, telefón v práci zdvíha výlučne v popoludňajších hodinách.

 

Nikol,
dispečerka


kuriér

Najlepšia dispečerka medzi fotografmi, amatérska klarinetistka a profesionálna galerijná povaľačka. Obdivovateľka našej cyklodružiny, pre ktorú je (takmer) všetko supčo.

Daša,
dispečerka

 

Ohodnoťte nás na logo