Klienti

REFERENCIE

 
kuriér

Do spolupráce so šuhajmi sme sa pustili preto, lebo sa nam páčilo, že ide o ekologický a netradičný spôsob prepravy tovaru, očakávali sme pozitívne reakcie aj zo strany našich zákazníkov. Obávali sme sa hlavne prepravy väčších zásielok a doručovania v zlom počasí (dážď, sneh). V skutočnosti nás šuhaji pozitívne prekvapili tým, aký objem zásielok dokážu doručiť nákladnými bicyklami. Vždy keď sme potrebovali kuriéra, tak bol k dispozícii, nestalo sa nám, že by zásielka nebola doručená, nerobilo problém žiadne miesto doručenia. Problémom nakoniec nebolo ani nepriaznivé počasie. Veľmi dobrý dojem na nás spravil aj ich proaktívny prístup k riešeniu drobných problémov, ktoré sa vyskytli. Sami nám navrhovali viaceré možné riešenia. Prekvapením bolo, že nám našli vhodnejšie boxy na prepravu tovaru než sme predtým mali a aj nám ich objednali a doručili. So spoluprácou sme veľmi spokojní, oceňujeme dobrú komunikáciu s dispečerkou, ústretovosť, spoľahlivosť dopravy. A ešte aj to, že všetci kuriéri s ktorými sme sa stretli, boli veľmi priateľskí a milí ľudia.

Eva Horňanská,
štatutárka Občianske združenie Živa - Kaviareň Zrnko

kuriér

Vozia v zime, na dobierku, vyzdvihnú obalové materiály a privezú ich na prevádzku (ušetria mi čas na nákup). Rozvoz štrúdle v centre mesta je vynikajúca služba. Švihaj šuhaj je pre mňa firma, ktorá má ťah na bránu a je sexi – mám z nej vynikajúci pocit, bez toho, aby som čítal manuál ich služieb. Je to pre mňa skokan roka, príjemná komunikácia, mladistvý duch… išli na to eco-logicky. Jazdia aj na môj kokosový karamelový biscotte v prípade, že poklesne hladina cukru v organizme :) Klobúk dole, ukázali mi ako sa služby majú prevádzkovať. Som veľmi spokojný. Zo strany našich gurmánskych zákazníkov počuť samú chválu. Naše štrúdle dostali kolesá a to hovorí za všetko.

Mário,
usmiaty pekár, Mak z Jarnej

kuriér

Naše očakávania, aby sme mali dovoz na dennej báze a za rozumnú cenu, sa naplnili. Ústretový prístup a ochota hneď od začiatku mnoho našich obáv zahnalo a tiež sa nám páči ekologický a mestupriateľský spôsob doručovania. Aj preto sme sa šuhajmi radi pochválili na Facebooku. Mnohí ľudia, aj naši zamestnanci, boli veľmi prekvapení, keď sa dopočuli, že dodávky z foxfordskej kuchyne odchádzajú na bicykli a cargobike bol pre nich niečo úplne nové. Toto vnímanie bicykla sa vám podarilo zmeniť a dnes to už všetci považujú za samozrejmosť. Vaši kuriéri sú ústretoví a dobre sa s nimi spolupracuje. Obecne sme s touto formou doručovania spokojní. Sme radi, že sme sa nechali “nahovoriť” na tento typ doručovania, odpadlo nám rozmýšľanie nad tým, ako a kedy sa dostať do pešej zóny.

Martin Bajaník,
partner Foxford s.r.o.

kuriér

Priznám sa, že nám zo začiatku išlo hlavne o štýlovosť doručovania našej kávy. Veľmi sa nám páčila predstava ako dorazí do kaviarne cyklokuriér s našou čerstvo napraženou kávou. Jediné čoho som sa trošku obával bola cena. Nevedel som si predstaviť, že by cyklokuriéri mohli konkurovať medzinárodným spoločnostiam s klasickým rozvozom – čo sa však ukázalo ako neopodstatnené. Čo sa týka očakávaní, myslím si, že ich chalani ďaleko predbehli. Doručenie zásielky do hodiny v rovnaký deň? To je sen každého, kto podniká v potravinách. Odviezť 120 kíl materiálu na trh do tržnice v sobotu ráno a večer naspäť do pražiarne? Žiadny problém… a ešte aj poďakujú za zákazku. …a v akomkoľvek počasí. Celkovo na spolupráci oceňujeme najmä rýchlosť, flexibilitu a hlavne neuveriteľnú ochotu a kamarátsky prístup.

David Manga,
vedúci prevádzky pražiareň kávy Samay Coffee

kuriér

Je vždy vidieť, keď veci robia ľudia, ktorých to baví. Vďaka spolupráci so Švihaj šuhaj sa nám darí zrýchľovať čas dodania, spätná väzba od zákazníkov je veľmi pozitívna najmä kvôli usmiatej tvári kuriérov a slušnému vystupovaniu a navyše šetríme životné prostredie. Prekvapením je aj aktívny zájem o riešenie praktických problémov doručovania – balenia, neporušenie zásielky. Pre nás ako podnikateľa odpadá aj jeden z najväčších problémov a to neustále hľadanie nových doručovateľov, ktorí by spĺňali naše kritériá. Vďaka tomu sa môžeme venovať omnoho viac nášmu hlavnému predmetu podnikania a to je zdravé a chutné jedlo. Tešíme sa na našu spoluprácu a dúfame, že aj zákazníci si užijú rýchle a príjemné doručovanie svojej porcie zdravia :).

Ján Anguš,
majiteľ MoshiMoshi - donáška jedla

 

Martinus
Martinus
Foxford
Foxford
Panta Rhei
Panta Rhei
KITCHINN
KITCHINN
Translata
Translata
PWC
PWC
EKOprofit Bratislava
EKOprofit Bratislava
Stará tržnica
Stará tržnica
Azet
Azet
Cyklokoalícia
Cyklokoalícia
Cyklo kuchyňa
Cyklo kuchyňa
Eset
Eset
Bratislava – Staré mesto
Bratislava – Staré mesto
Bratislava – Magistrát hlavného mesta SR
Bratislava – Magistrát hlavného mesta SR
Donášková služba
Donášková služba
RE:FRESH
RE:FRESH