Klienti

REFERENCIE

Povedali o nás …

kuriér

Vozia v zime, na dobierku, vyzdvihnú obalové materiály a privezú ich na prevádzku (ušetria mi čas na nákup). Rozvoz štrúdle v centre mesta je vynikajúca služba. Švihaj šuhaj je pre mňa firma, ktorá má ťah na bránu a je sexi – mám z nej vynikajúci pocit, bez toho, aby som čítal manuál ich služieb. Je to pre mňa skokan roka, príjemná komunikácia, mladistvý duch… išli na to eco-logicky. Jazdia aj na môj kokosový karamelový biscotte v prípade, že poklesne hladina cukru v organizme :) Klobúk dole, ukázali mi ako sa služby majú prevádzkovať. Som veľmi spokojný. Zo strany našich gurmánskych zákazníkov počuť samú chválu. Naše štrúdle dostali kolesá a to hovorí za všetko.

Mário,
usmiaty pekár, Mak z Jarnej

kuriér

Je vždy vidieť, keď veci robia ľudia, ktorých to baví. Vďaka spolupráci so Švihaj šuhaj sa nám darí zrýchľovať čas dodania, spätná väzba od zákazníkov je veľmi pozitívna najmä kvôli usmiatej tvári kuriérov a slušnému vystupovaniu a navyše šetríme životné prostredie. Prekvapením je aj aktívny zájem o riešenie praktických problémov doručovania – balenia, neporušenie zásielky. Pre nás ako podnikateľa odpadá aj jeden z najväčších problémov a to neustále hľadanie nových doručovateľov, ktorí by spĺňali naše kritériá. Vďaka tomu sa môžeme venovať omnoho viac nášmu hlavnému predmetu podnikania a to je zdravé a chutné jedlo. Tešíme sa na našu spoluprácu a dúfame, že aj zákazníci si užijú rýchle a príjemné doručovanie svojej porcie zdravia :).

Ján Anguš,
majiteľ MoshiMoshi - donáška jedla

kuriér

Naše očakávania, aby sme mali dovoz na dennej báze a za rozumnú cenu, sa naplnili. Ústretový prístup a ochota hneď od začiatku mnoho našich obáv zahnalo a tiež sa nám páči ekologický a mestupriateľský spôsob doručovania. Aj preto sme sa šuhajmi radi pochválili na Facebooku. Mnohí ľudia, aj naši zamestnanci, boli veľmi prekvapení, keď sa dopočuli, že dodávky z foxfordskej kuchyne odchádzajú na bicykli a cargobike bol pre nich niečo úplne nové. Toto vnímanie bicykla sa vám podarilo zmeniť a dnes to už všetci považujú za samozrejmosť. Vaši kuriéri sú ústretoví a dobre sa s nimi spolupracuje. Obecne sme s touto formou doručovania spokojní. Sme radi, že sme sa nechali “nahovoriť” na tento typ doručovania, odpadlo nám rozmýšľanie nad tým, ako a kedy sa dostať do pešej zóny.

Martin Bajaník,
partner Foxford s.r.o.