Predaj nákladných bicyklov

GO4 spolu s dcérskou spoločnosťou Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je predajcom nákladných bicyklov od najvýznamnejších svetových výrobcov. Nákladné bicykle sú špeciálne bicykle, ktoré sú svojou konštrukciou prispôsobené na prevoz väčšieho nákladu, detí, dospelých ľudí, či čohokoľvek iného. Tieto ekologické dopravné prostriedky priniesli revolúciu v doručovaní poslednej míle vo veľkých mestách, zmenili život mnohým rodinám, milujú ich milióny detí, vozia sa na nich turisti aj politici, predáva sa z nich káva, ovocie, varia na nich šéf kuchári. To všetko a ešte omnoho viac dokážu nákladné bicykle – cargo bikes.

Na slovenský a český trh prinášame len tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty od preverených výrobcov. Z meky cargo bicyklov – dánskej metropoly Kodaň, od precíznych a inovatívnych nemeckých výrobcov a stále pracujeme na nových značkách a spoluprácach.

Pre viac informácii, testovaciu jazdu a cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na kroslak@go4.sk.

 

Larry vs Harry

Bullitt od larryvsharry.com má svoje pevné miesto v histórii sveta. Priniesol pokrok a živú vodu do stagnujúceho trhu s cargo bicyklami a okamžite sa stal svetovou legendou. Všetky ostatné cargo bicykle od vtedy chcú byť ako Bullitt ale nikomu sa to ešte nepodarilo. Maniaci z Dánskej firmy Larry vs Harry priniesli moderné prvky a kreatívny design do klasického Long John rámu a vznikol Bullitt. Pevný hliníkový rám v kľúčových miestach spevnený oceľovou výstužou. Zadné 26´´ a predné 20´´ koleso. Nákladný priestor o rozmeroch 710x466mm. Celková nosnosť 180kg (vrátane jazdca). Riadidlá sú výškovo nastaviteľné vďaka čomu sa dá bicykel prispôsobiť  akejkoľvek výške jazdca. Je prekvapivo rýchly a ľahko ovládateľný. Po 5 minútach to zvládne 10 ročný chlapec aj 70 ročný gentleman.  Na výber je 9 farieb rámu, 5 rôznych sád komponentov, 3 varianty s elektromotorom a množstvo rôzneho príslušenstva. Bullitt bez problémov odvezie 2 deti alebo jedného dospelého, veľký nákup, dva sudy s pivom, plný box zásielok na doručenie, či čokoľvek čo ťa na napadne. Bullitt je to čo ti zmení život a naozaj to chceš! Bullitt budeš milovať ty, tvoje deti, tvoja frajerka a ver tomu že aj tvoja babička keď ju na tom raz odvezieš.

Omnium

Omnium od omniumcargo.dk je pravdepodobne najrýchlejší, skvelo ovládateľný, a vo svojej triede aj veľmi ľahký cargo bicykel.  Má inovatívnu konštrukciu kde nákladný priestor je umiestený nie pred alebo za kolesom ale nad kolesom. Vysokokvalitný oceľový rám zadné 29palcové koleso 700C a predné 20 palcové 451C. Vyrába sa v troch verziách Mini, Mini-Max a Cargo. Niekoľko verzií pohonu, dostupný tiež vo verzii s elektromotorom. Vhodné na prevoz menších a stredne veľkých nákladov, detí, nákupov a podobne. Je obzvlášť populárny medzi cyklokuriérmi po celom svete. Omnium má v portfóliu tiež skvelé mestské singlespeed bicykle, furtšlapy – fixky aj road bikes. Všetko z odolného ale predsa ľahkého oceľového rámu. Pre absolútnych fajnšmekrov Omnium ponúka aj rám kompletne z Titánu.

Radkutsche

Radkutsche od radkutsche.de je mladá nemecká firma ktorá produkuje dva modely cargo bicyklov. Rapid – je klasický Long John rám v modernom ale stále oceľovom prevedení. Poskytuje tiež stabilnú a zároveň svižnú jazdu. Bezpečne prepraví náklad na miesto určenia. Tento nákladný bicykel má nosnosť až 200 kg včítane jazdca a vynikajúcu manévrovateľnosť. Nakladacia plocha je 83 x 50 cm.  Musketier je veľká nákladná trojkolka ktorá predstavuje kombináciu pohodlnej prepravy veľkého nákladu a udržateľnej mobility. Pozoruhodná je veľká flexibilita využitia nákladného priestoru a rôzne modulárne varianty. Môže sa ľahko zmeniť na ekologickú dodávku s nosnosťou až 300kg, skvelé eco vozidlo pre upratovaciu službu, Rikšu pre odvoz až dvoch dospelých ľudí, či predajný stánok s kávou, alebo akýmkoľvek iným tovarom. To všetko je Musketier – rozhodne najlepšia nákladná trojkolka na našom trhu. Oba bicykle môžu byť vybavené elektromotorom. 

CARLA

Nákladný príves CARLA od carlacargo.de/ je alternatíva k automobilu bez emisií a stanovuje nové štandardy pre e-mobilitu. Vyrába sa v kompletne v Nemecku s tradične vysokou kvalitou. CARLA prináša radosť z jazdy a umožňuje vám prepravovať ťažké a objemné bremená rýchlo, ekologicky a bez čakania v zápche. CARLA je ultimátny trojkolesový nákladný príves s vlastným brzdným systémom ktorý môže byť tiež vybavený vlastným elektromotorom. Je pripojiteľný za akýkoľvek typ bicykla. Je skvelo využiteľná na zásobovanie, last mile doručovanie či prepravu čohokoľvek iného do objemu 1,5m³ alebo až 150kg, v autom ťažko dostupných miestach, peších zonách, úzkych uličkách, ale aj nákupných centrách, výrobných či logistických halách, ale proste všade tam kde chcete byť ecofriendly. Dá sa použiť aj ako ručne ťahaný vozík tam kde ani bicykel nemôže. Z príslušenstva sú k dispozícii dva pevné počasiu odolné uzamykateľné boxy, pevná konštrukcia s plachtou, nakladacia rampa, ale tiež na mieru prispôsobená kompletne vybavená modulovateľná mobilná kuchyňa so sporákom, elektrickou prípojkou, nádržou na vodu a mnohým ďalším. Takto môžete ľahko a jednoducho zriadiť mobilný a veľmi štýlový stánok s občerstvením či čímkoľvek iným. Toto všetko a ešte o mnoho viac je CARLA.